СТРАХУВАННЯ ВАНТАЖІВ


Страхування вантажів забезпечує захист товару, що перевозиться автомобільним, залізничним, авіаційним, морським чи  річковим транспортом по всьому світу. Якщо ваша діяльність пов'язана з вантажоперевезеннями, то ви напевно знаєте, наскільки важливо страхування вантажу в умовах поганих доріг, непередбачуваної поведінки учасників дорожнього руху, нинішньому високому рівні злочинності та ін. Всі ці фактори є прямою загрозою будь-яким товарам при транспортуванні, тому про захист свого бізнесу краще подбати заздалегідь. Страхування вантажів захищає майнові інтереси як власників вантажу, так і транспортно-екпедиторських компаній, які здійснюють організацію доставки вантажу, від ризиків випадкового знищення, псування, зникнення всього чи частини вантажу.

Що можна застрахувати:

• Вантажі юридичних та фізичних осіб на час транспортування, а також під час операцій завантаження – розвантаження, зберігання на складі.
• Витрати, пов’язані з перевезенням вантажів.

Від чого можна застрахуватися (страхові ризики):

У відповідності до міжнародної практики СК «Ліберті» надає три базові варіанти страхового покриття:

• «З відповідальністю за всі ризики»
• «З відповідальністю за часткову аварію» (обмежена відповідальність)
«Без відповідальності за пошкодження, крім випадків катастроф»

Страхова сума:

Страхова сума по кожному перевезенню встановлюється у розмірі дійсної вартості вантажу. Додатково може включати витрати на фрахт, комісію, інші витрати, пов’язані з перевезенням вантажу.

Умови договору:

Договір страхування вантажів може бути укладений як на одноразове перевезення вантажу, так і на декілька вантажоперевезень, які будуть здійснюватися протягом певного періоду. В останньому випадку укладається Генеральний договір страхування, по якому усі вантажоперевезення Страхувальника вважаються автоматично застрахованими, якщо вони своєчасно заявлені та оплачені.

Страховий тариф (вартість страхування):

Страховий тариф встановлюється індивідуально по кожній конкретній заяві і залежить від багатьох факторів, що впливають на ступінь страхового ризику.

Строк дії Договору (період відповідальності Страховика):

Дія Договору починається з моменту остаточного завантаження вантажу у пункті відправлення, триває протягом всього перевезення, включаючи всі необхідні перевантаження, проміжне зберігання, і закінчується в момент остаточного розвантаження вантажу у кінцевому пункті призначення.

Адреса: м. Київ, Броварський пр-т, 31/33.   Телефон/факс: +38 044 496 31 59 E-mail: info@sk-liberty.com.ua   
Час роботи компанії:
  понеділок, вівторок, середа, четвер з 09-00 до 18-00.
П’ятниця та передсвяткові дні – з 09-00 до 17-00. Субота, неділя та святкові дні - вихідний.
Обідня перерва з 13-00 до 14-00.
Усі матеріали цього сайту є об'єктами авторського права.
Забороняється копіювання, розповсюдження та будь-яке інше використання інформації
та об'єктів без письмової згоди власника.